Koli Bantları

Koli Bantları

Koli bantları, tutkallı ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Bant genişliği 19 mm - 100 mm aralığında ve 1000 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir. Ana renkler şeffaf ve kahverengi olup, talep üzerine renkli olarak da üretilmektedir.

Baskılı Koli Bantları

Baskılı Bantlar

Baskılı koli bantlarımız yüksek yapışma gücüne sahiptir. Bant genişliği 24 mm - 100 mm aralığında ve 1000 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir. Zemin olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi ana renkler olup, zemin + 3 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Öncelikle müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik çalışması hazırlanır ve onay alındıktan sonra ortalama 7 - 10 gün içerisinde üretilmektedir. Minimum baskı miktarları bandın ölçüsüne ve metrajına göre değişkenlik göstermektedir.

Renkli Koli Bantları

Renkli Bantlar

Renkli koli bantları yüksek yapışma gücüne sahiptir. Bant genişliği 24 mm - 100 mm aralığında ve 1000 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir.

Çift Taraflı Bantları

Filmik

Filmik

Çift taraflı bandlarımız yüksek yapışma gücüne sahiptir. Bant genişliği 6 mm - 100 mm aralığında ve 100 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir. Endüstriyel ve genel kullanıma uygundur.

Köpük

Köpük

Köpük Çift taraflı bandlarımız yüksek yapışma gücüne sahiptir. Bant genişliği 6 mm - 100 mm aralığında ve 50 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir. Endüstriyel ve genel kullanıma uygundur.

Maskeleme Bantları

Maskeleme Bantları

50 Derece

Maskeleme bandımız 50 Derece ısıya kadar dayanıklı olup, iz bırakmadan sökülebilir. Genel amaçlı kullanıma uygundur. 5 mm - 1000 mm genişlik ve 100 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir.

80 Derece

Maskeleme bandımız Solvent bazlı tutkallı ve 80 Derece ısıya kadar dayanıklı olup, iz bırakmadan sökülebilir. Endüstriyel amaçlı kullanıma uygundur. 5 mm - 1000 mm genişlik ve 100 metreye kadar uzunlukta üretilmektedir.

Kırtasiye Bantları

Selo Bantlar

Selo Bantlar

Kırtasiye bantlarımız hot melt tutkallı paketleme ve genel kullanıma uygundur. 12 mm x 33 mt ve 12 mm x 66 mt ölçülerindedir.

Selofan Selobantlar

Selofan Bantlar

Selofan bantlarımız selülöz kökenli ve kuvvetli yapışma özelliğine sahiptir. Kolay kopma doğaya karışma özelliğinden dolayı tercih edilmektedir. 12 mm x 33 mt - 12 mm x 66 mt ve 18 mm x 66 mt ölçüleri mevcuttur.

Kraft Bantlar

Kraft Bantlar

Yapışkan yoğunluğu fazla olduğundan çabuk kavrama yaparak, mukavemet sağlar. Doğa dostu olduğu için çevre dönüşümlüdür, bu yüzden tüketicinin tercih sebebidir.